تابان در یک نگاه

  • کیفیت بالای خدمات دندان پزشکی
  • هزینه پایین تر خدمات دندان پزشکی
  • استفاده از پزشکان مجرب و ماهر
  • استفاده از بهترین تجهیزات و مواد مصرفی
  • به کار گیری پروتکل های نوین تشخیص و طراحی درمان
  • حفاظت نوین بیمار در برابر آلودگیهای شایع در دندان پزشکی
  • پذیرای بیمارات دیابتی و ارایه خدمات تخصصی دندان پزشکی دیابت
  • بهره وری از تمامی تخصصهای دندان پزشکی در تشخیص و درمان

ارائه دهنده روشی متفاوت در دندانپزشکی زیبایی!

خدمات تخصصی دندانپزشکی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان ارایه کننده شیوه نوینی از خدمات دندانپزشکی است که باعث می شود بیماران از کیفیت بالاتری در دریافت خدمات تشخیصی و درمانی دندان پزشکی بهره مند شده و همچنین از هزینه های متحمل بر آنان کاسته شود.

استفاده از لیزر

استفاده از لیزر در دندانپزشکی شامل تشخیص پوسیدگی و جرم، درمان حساسیت دندانی ، برداشت پوسیدگی، جراحی بافت نرم، سفید کردن دندان‌ها، درمان ریشه، درمان آفت و تبخال و ترمیم پوسیدگی دندان است.

مطالعه بیشتر

حفاظت از بیمار در برابر آلودگیها

کلینیک تابان با بهره وری از فناوریها و پروتکل های نوین حفاظت از بیمار، مراجعین خود را در برابر آلودگیهای شایع در دندانپزشکی حفظ می کند.

مطالعه بیشتر

خدمات تخصصی دیابت در دندانپزشکی

کلینیک تابان جهت ارایه خدمات دیابت خود از پروتوکل های ADA پیروی می کند که توسط انجمن دیابت آمریکا تدوین شده و ضامن کیفی خدمات این مرکز است.

مطالعه بیشتر

خدمات تخصصی تشخیص و طراحی درمان

ارائه طرح درمان مناسب توسط تيم تخصصي شامل متخصص تشخيص ، پريو ، پروتز، اندو ، ارتودنسي، ترميمي زيبايي و كودكان.

مطالعه بیشتر

دلایل انتخاب کلینیک دندانپزشکی تابان

کیفیت بالاتر خدمات دندان پزشکی
کیفیت بالاتر خدمات دندان پزشکیکلینیک دندانپزشکی تابان سعی دارد تا با به کار گیری از تجهیزات و مواد مصرفی با کیفیت بالا، اقدام به ارتقای کیفی خدمات تخصصی دندانپزشکی به بیماران کند ،از طرف دیگر با استفاده از پروتکل های نوین تشخیص و درمان در دندانپزشکی، باعث بالا بردن ایمنی بیمار در برابر آلودگی های شایع، تشخیص و درمان های تخصصی شده است.

کاهش هزینه ها
کاهش هزینه هاکلینیک دندانپزشکی تابان توانسته با با مشارکت شرکت های ارایه کننده تجهیزات و مواد مصرفی دندانپزشکی، هزینه استفاده از این اقلام را کاهش دهد، که این موضوع هزینه تحمیلی به بیمار را کم کرده است. لازم به ذکر است که این تجهیزات و مواد مصرفی از بهترین شرکت های ارایه کننده تامین می شود و از بالاترین کیفیت ممکن بهره می برند.

ارایه کلیه خدمات به بیماران دیابتی
ارایه کلیه خدمات به بیماران دیابتیمتاسفانه برخی دندانپزشکان از ارایه خدمات دندانپزشکی به بیماران دیابتی خودداری می نمایند. اما کلینیک دندانپزشکی تابان با بهره گیری از کلینیک تخصصی و میان تخصصی دیابت تابان، توانایی ارایه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی به بیماران دیابتی را دارا استد و از پزشکان با تجربه در این امر بهره می برد.

گوناگونی خدمات تخصصی
گوناگونی خدمات تخصصیکلینیک دندانپزشکی تابان از مجموعه تخصص ها در دندانپزشکی بهره می برد، که شامل خدمات دندانپزشکی عمومی و اندو، جراحی فک و صورت، پریودنتولوژی، ایمپلنت و زیبایی، اورتودنسی، تصويربرداری تخصصی دندان و فک و صورت و همچنین خدمات تخصصی دیابت در دندانپزشکی است. این خدمات توسط متخصصین تشخیص و طراحی درمان به بیماران ارایه می شوند.