خدمات دندانپزشکی
مناسب ترین سن برای درمان ارتودنسی
آگوست 14, 2015
خدمات دندانپزشکی
“دیاستم” معضلی کوچک، درمانی آسان، زیبایی دوچندان!
اکتبر 13, 2015

وقتی لامینت انتخاب دوم می شود!

خدمات دندانپزشکی

خدمات دندانپزشکی

داشتن دندان های ردیف و زیبا دغدغه ای بود که منجر به ساخت روکش هایی شد که مردم بتوانند معایب ظاهری دندان های خود را زیر آنها پنهان کنند، این روکش ها لامینیت نامیده می شوند. غیر از دندان هایی که نیاز به درمان هایی از جمله ارتودنسی و جراحی های فک و دهان دارند برای مابقی دندان ها می توان لامینیت کرد. لامینیت به معنی چسباندن لایه ورقه ای از یک جسم به جسم دیگر است. لامینیت ها در طول زمان تغییراتی داشته اند که همواره در راستای ارتقای سطح کیفیشان بوده، اما با این وجود هنوز برای استفاده از لامینیت ها نیاز است سطح دندان ها تراشیده شود تا این روکش های سرامیکی بتوانند به طور مناسبی روی دندان قرار گیرند.
مطمئناً شخصی که می خواهد زیبایی از دست رفته را به دندان هایش بازگرداند، تمایل ندارد به دندان هایش آسیبی وارد شود، اما به ناچار تراش سطح دندان را به جان می خرد، ما به این افراد نوید می دهیم که با جدیدترین و پیشرفته ترین نوع لامینیت ها به نام لومینیرز، دیگر نیاز به تراش مینای دندان نیست. لومینیرزها، روکش های سرامیکی با فرمول منحصر به فرد، ساخت کشور امریکا هستند که تحولی عظیم در دندانپزشکی زیبایی به حساب می آیند. روکش سرامیکی با ضخامت یک لنز چشمی و با استحکام دندان طبیعی معجزه ای است که نه تنها نیاز به تراش سطح دندان را بر طرف می کند بلکه عمری حدود بیست سال به همراه زیبایی و سلامت خود و دندان تحت پوشش خود را تضمین می کند.
برای ساخته شدن روکش های لومینیرز، می بایست دندانپزشک از دندان شما قالب گیری کند و آن را به شرکت DenMat امریکا ارسال کند تا در لابراتوار از سرامیکی به نام Cerinate روکشی به نازکی لنز چشمی با استحکام و ظاهر دندان طبیعی ساخته و به ایران فرستاده شود. این مراحل حدود یک ماه زمان می برد.
با توجه به آنچه گفته شد، با یک مقایسه ساده بین لومینیرزها و آنچه امروزه در ایران به نام لامینیت استفاده می شود، می توان گفت که لومینیرز به حفظ و سلامت دندان ها کمک می کند و روکش هایش نمای ظاهری، طول عمر و استحکام بیشتری دارند . با آنکه این محصول ساخت کشور امریکاست و حتی با وجود هزینه های هنگفت حمل و نقل بین المللی باز هم اختلاف قیمت چندانی با لامینیت ها ندارد. در نتیجه اگر مقدار اختلاف هزینه برای شخص مدنظر نباشد، لومینیرز به طور حتم می تواند انتخاب اول و شایسته تری باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *