لمینیت دندان بدون درد و خونریزی، با طبیعی ترین ظاهر و عمر طولانی تر

لومینیرز روشی جدید در دندانپزشکی زیبایی
دندان پزشکی زیبایی و روشی جدید در لمینیت
اکتبر 28, 2014
ایمپلنت چیست
ایمپلنت چیست؟
دسامبر 9, 2014

لمینیت دندان بدون درد و خونریزی، با طبیعی ترین ظاهر و عمر طولانی تر

دو ویزیت ساده با لومینیرز

ایمپلنت دیابتی

لامینیت در لغت به معنی آن است که لایه ای از جسمی به جسم دیگر چسبانده شود یا به عبارتی پوشاندن سطح دندان با لایه نازک سرامیکی انجام شود.
لامینیت از نظر زیبایی و درمانی یکی از روش های موفق به شمار می رود که برای از بین بردن بد رنگی دندان ها، برطرف کردن نامنظمی ها، اصلاح ظاهر، در برخی موارد از جلو و عقب بودن دندان ها و همچنین فواصل باز بین دندان ها و ارتفاع آن مورد استفاده قرار می گیرد و هدف آن تامین زیبایی دهان و دندان است.
لومینیرز روشی نوین در لامینیت ها می باشد. لومینیرز ها پوسته ای سرامیکی و بسیار نازک به ظرافت لنز چشمی و با استحکام دندان طبیعی هستند که بدون تراش روی سطح بیرونی دندان چسبانده می شود.

لومینیرزازکاربرد های لومینیرز می توان به موارد زیر اشاره داشت:
• اصلاح خط لبخند
• کاهش فواصل بین دندانی
• زیبایی رنگ دندانها
• زیبا سازی فرم و شکل دندانها
• اصلاح روکش ها و پر کردگی های بد شکل و نامناسب
• اصلاح فرسایش ناشی از سن
• طول عمر 12 ساله (گزارش شده تا کنون) به جای 7 سال روش های پیشین
لومینیرزدر لومینیرز که در طی دوجلسه شامل مراحلی بدون درد صورت می گیردهیچ نیازی به تراش دادن به دندانها نخواهد بود به دلیل عدم نیاز به تراش در اغلب موارد (اگر نیاز به تراش باشد، تراش ها بسیار سطحی و بدون درد خواهند بود) این روش بر خلاف سایر روش های رایج برگشت پذیر می باشد و فرد دوباره در صورت پشیمانی قادر به جداسازی سرامیک لومینیرز و داشتن دندان پیشین خود می باشد.
و درا نتها به نظر که می رسد سرعت عمل بالا در لومینیرز، عدم اتلاف وقت بیمار، عدم تراش بافت دندانی سالم، قابلیت برگشت پذیری به دندان طبیعی، مدت زمان طولانی تری که قابل استفاده اند و رنگ و شکل این محصول نوین افزایش هزینه ی 20 الی 30 درصدی این زیبا سازی دهان را قابل چشم پوشی می سازد.

 

مطالب مرتبط:

 

13 دیدگاه ها

 1. محمدحسین گفت:

  با عرض سلام هزینه ی این کار چه مقدار است آیا امتحان خودش را پس داده است ؟چه تضمینی است که دندانها خراب نشود؟

  • روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی تابان گفت:

   با سلام
   با عرض پوزش تا قبل از معاینه و تشخیص پزشک متخصص نمی توان قیمت مشخصی را به عنوان هزینه اعلام کرد، زیرا به نسبت خدمات ارائه شده به اشخاص این قیمت متغیر است. اما شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان از معاینات رایگان ما استفاده فرمایید که علاوه بر مشخص شدن قیمت از وضعیت سلامت تمامی دندان های خود مطلع شوید و در صورت تمایل خدمات دندان پزشکی خود را به ما بسپارید و در غیر این صورت سعادت آشنایتان را نسیب ما گردانید.
   این شیوه نوین سالیان سال است که در امریکا و دیگر کشورها استفاده می شود و گزارش های تهیه شده از مصرف کنندگان رضایت آنها را نسبت به شیوه نوین اعلام می دارد.
   از آنجایی که در روش لومینیرز دندان ها نیاز به تراشیده شدن ندارند آسیبی به آنها وارد نمی شود به همین علت می گویند این شیوه برگشت پذیر است، همچنین این پوسته سرامیکی از دندان شما محافظت می کند و استحکام آن در حد دندان طبیعی است. در ضمن این روکش ها دارای کارت گارانتی بین المللی پنج ساله می باشند.
   با سپاس از تماس شما
   کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان

  • محمدی گفت:

   با سلام و سپاس از راهنمایی های مفیدتان من سال ها پیش به جای دندان از دست رفته با روکش دو دندان کناری (البته تراش خورده) که پایه اصلی دندان از دست رفته قرار داده شدند درمان شدم البته مشکل خاصی ندارم ولی از نظر ظاهر مورد علاقه ی من نیست. سوال من از شما این است که آیا می توان با لومینیرز شکل ظاهری دندان ها اصلاح پیدا کند. قابل ذکر است که این دندان ها، دندان های جلویی من هستند. با تشکر فراوان

  • روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی تابان گفت:

   با سلام
   دوست عزیز شما می توانید از لومینیرز برای دندان های تراش خورده تان استفاده نمایید، اما پیشنهاد ما برای دندان از دست رفته شما ایمپلنت است. از آنجایی که از دست دادن دندان و خالی ماندن فضای آن باعث حرکت دیگر دندانها و تحلیل استخوان فک می شود، بهتر آن است که از ایمپلنت برای جایگزینی دندان از دست رفته استفاده کنید.

 2. مهرداد آدینه گفت:

  حدود هزینه چقدر است؟
  عمر چند سال است؟
  آیا در حین خوردن خوراکی سفت خراب نمیشود؟
  ممنون

  • روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی تابان گفت:

   با سلام
   همانند پاسخی که به جناب آقای محمد حسین داده شد قبل از معاینه و تشخیص پزشک متخصص نمی توان قیمت مشخصی را به عنوان هزینه اعلام کرد، زیرا به نسبت خدمات ارائه شده به اشخاص این قیمت متغیر است. اما شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان از معاینات رایگان ما استفاده فرمایید که علاوه بر مشخص شدن قیمت از وضعیت سلامت تمامی دندان های خود مطلع شوید و در صورت تمایل خدمات دندان پزشکی خود را به ما بسپارید و در غیر این صورت سعادت آشنایتان را نسیب ما گردانید.
   این شیوه نوین سالیان سال است که در امریکا و دیگر کشورها استفاده می شود و عمر آن را حدود بیست سال اعلام کرده اند که گزارش های تهیه شده از مصرف کنندگان رضایت آنها و صحت این ادعا را ثابت می کند.
   خیر این پوسته سرامیکی استحکامی در حد دندان طبیعی دارد و بر اثر اینگونه اتفاقات دچار مشکل نمی شود و دارای کارت گارانتی بین المللی پنج ساله می باشد.
   با سپاس از تماس شما
   کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان

 3. mfe گفت:

  سلام لطفا هزینه های کشیدن دندان عقل وعصب کشی وپرکردن وترمم را ارسال کنید.با احترام

  • روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی تابان گفت:

   با سلام
   دوست عزیز، هزینه ها بسته به میزان ارائه خدمات است و به صورت قاطع قبل از معاینه و تشخیص پزشک متخصص قابل پیشگویی نیست. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی تابان از معاینات رایگان ما استفاده بفرمایید و در صورت تمایل خدمات درمانی خود را به ما بسپارید و در غیر این صورت ما از آشنایی با شما خشنود خواهیم شد.
   با سپاس از تماس شما
   کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان

 4. مهدی گفت:

  لطفا قیمت لومینیرز بفرمایید؟
  آیا در یک جلسه کار انجام می شود؟

  • روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی تابان گفت:

   با سلام
   با عرض پوزش تا قبل از معاینه و تشخیص پزشک متخصص نمی توان قیمت مشخصی را به عنوان هزینه اعلام کرد، زیرا به نسبت خدمات ارائه شده به اشخاص این قیمت متغیر است. اما شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان از معاینالت رایگان ما استفاده فرمایید که علاوه بر مشخص شدن قیمت از وضعیت سلامت تمامی دندان های خود مطلع شوید و در صورت تمایل خدمات دندان پزشکی خود را به ما بسپارید و در غیر این صورت سعادت آشنایتان را نسیب ما گردانید.
   در مجموع یک جلسه برای معاینه و قالب گیری و یک جلسه برای چسباندن روکش ها مورد نیاز است.
   با سپاس از تماس شما
   کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان

 5. علی گفت:

  به نظرم باید قیمت رو بدید تا بیمار بدونه اصلا میصرفه براش یانه..
  خیلیها بیخیال میشن اینجا رو و میرن جایی که شفاف قیمت میده

  • روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی تابان گفت:

   با سلام
   دوست عزیز، با تشکر از پیامتان، توصیه شما را با گوش جان می شنویم اما هدف اصلی این وب سایت اطلاع رسانی به مخاطبین خود می باشد نه صرفاً جذب متقاضی برای استفاده از این خدمات در کلینیک تابان. اگر در این مکان از دادن اطلاعات مبلغ خودداری می شود به دلیل گوناگونی خدمات و بازه قیمتی آنها است . همچنین تشخیص نیاز بیمار به هرکدام از خدمات به عهده پزشک متخصص است و امکان دارد مراجعین به خدماتی غیر از لومینیرز نیاز داشته باشند.

 6. shahrzad گفت:

  سلام وقتتون بخیر من تا حالا پیش چندتا دکتر رفتم و به من گفتند باید 6 تا از دندونات لومینرز بشه از اونجایی که دندونام تا حالا چند بار بلیچینگ کردم و هیچ تاثیری نداشته میخواستم بپرسم هزینه ی 6 تا دندون چقدر میشه برای لومینرز دندان؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *